Coaching online

Igor Okulski

Coach, trener biznesu, szkoleniowiec potwierdzony certyfikatem MEN. Coachingiem interesuje się od ponad 10 lat. Urodzony optymista, zawsze gotowy na nowe wyzwania. Łączy profesjonalizm ze swobodnym podejściem dzięki czemu sesje coachingowe odbywają się w przyjemnej atmosferze.

Jego dorobek  to blisko 1 000 odbytych sesji coachingowych i  tyle samo zadowolonych osób, dodatkowo kilkaset poprowadzonych szkoleń. Doświadczenie to widać od pierwszego kontaktu z naszym specjalistą.

Po pracy oddaje się treningom sztuk walki. Od 20 lat ćwiczy aikido i prowadzi treningi dla dzieci i dorosłych. Uwielbia podróżować w ciekawe, raczej rzadko odwiedzane miejsca.

Coaching

    to proces rozwojowy, podczas którego uczestnik stymulowany jest do samodzielnego rozwiązania zagadki, która go nurtuje. Na początku sesji ustalany jest cel coachingu. Może to być trudna do rozwiązania sytuacja z życia służbowego np. problem z finalizacją sprzedaży czy trudne rozmowy z pracownikami. Zdarza się, że sprawa dotyczy życia osobistego gdzie należy przepracować problem od podstaw. Spotkania prowadzone są przez doświadczonego coacha, który kieruje sesją zadając odpowiednie pytania pomagające samodzielnie rozwiązać problem przez uczestnika treningu. Takie podejście zwiększa efektywność coachingu, a uczestnik bardzo szybko dostrzega zmiany. Sesje pomagają w przełamaniu barier, które wcześniej były nieosiągalne, a to z kolei poszerza tzw. strefę komfortu zwiększając pewność siebie uczestnika coachingu.

Czas trwania sesji: 1 godzina

Cena: 150 zł

Forma: spotkanie online

Chcesz sprawdzić wolny termin? Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas.

Wysyłając wiadomość akceptujesz dokument RODO.