Dla kogo?

Jak to działa?

Przykładowy fragment videoprezentacji

  1. Wybierz e-szkolenie z listy umieszczonej w menu głównym. Możesz wybrać audiobook, videoprezentację czyli połączenie prezentacji i audiobook’a (przy tej formie poczujesz się jak na szkoleniu stacjonarnym!) lub videoprezentacja + certyfikat. Decydując się na skorzystanie ze szkolenia akceptujesz regulamin, który warto przeczytać.
  2.  Aby otrzymać certyfikat wybierz opcję videoprezentacja + certryfikat i zapoznaj się z treścią szkolenia. Po upływie 72 godzin od wysłania dostępu do szkolenia otrzymasz mailowo jedno pytanie sprawdzające zdobytą wiedzę. Odpowiedź w dowolnym dla Ciebie momencie, a my po jej sprawdzeniu wyślemy Tobie certyfikat.
  3.  Zapłać wygodnie za pomocą opcji Pay Pal lub przelewem tradycyjnym. Numer naszego konta: 30 1870 1045 2083 1054 5702 0001, pełna nazwa firmy: IWR – Instytut Wspierania Rozwoju Agnieszka Okulska.
  4. Skontaktuj się z nami wysyłając email na adres biuro@iwr.edu.pl, używając formularza kontaktowego na dole strony lub poprzez wiadomość prywatną na naszej stronie Facebook. W wiadomości poinformuj nas o dokonanej płatności i wybranym przez Ciebie szkoleniu oraz jego formie (audiobook/videoprezentacja). Podaj swój adres e-mail w serwisie Google (plik udostępniamy z dysku Google). Jeżeli nie masz takiego – załóż go lub daj nam znać, a my coś wymyślimy :).
  5. Prześlemy Ci link do e-szkolenia w przeciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty.
  6. Ściągnij plik – masz na to 72 godzniny.
  7. Życzymy miłej nauki 🙂

Po dokonaniu płatności uzupełnij poniższy formularz.

WAŻNE: podaj adres e-mail w serwisie Google (xyz@gmail.com).