Wykorzystanie metody projektów na lekcjach przedmiotowych

Udział w szkoleniu Wykorzystanie metody projektów na lekcjach przedmiotowych pokaże Ci jak w łatwy i przyjemny sposób urozmaicić prowadzone przez Ciebie zajęcia w taki sposób, by wydały się interesujące dla Twoich uczniów. Otrzymasz ciekawe wskazówki oraz informacje, jak zastosować tą metodę w praktyce.

Uczestnicząc w szkoleniu Wykorzystanie metody projektów na lekcjach przedmiotowych zapoznasz się z technikami ciekawego oraz innowacyjnego prowadzenia zajęć. Dodatkowo otrzymasz przykłady tego, jak można wykorzystać w praktyce przygotowanie danych projektów, zachęcić do ich wykonania uczniów oraz inspirować do działań innych. Zyskasz umiejętności praktyczne, które dodatkowo udoskonalą Twój warsztat pracy.

W programie szkolenia między innymi:

• metoda projektów według Marii Kamińskiej
  • charakterystyka działań
  • zalety takiej a nie innej formy pracy
  • fazy pracy nad projektem
  • działania praktyczne

Dzięki udziałowi w szkoleniu Wykorzystanie metody projektów na lekcjach przedmiotowych zyskujesz:

• certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności
  • wiedzę na temat metody projektów
  • umiejętność tworzenia zadań w oparciu o poznane techniki
  • praktyczne umiejętności tworzenia zadań