Nowość!!! E-szkolenia

     Z uwagi na pandemie Koronawirusa wszystkie szkolenia stacjonarne zostały zmienione na nową formę. E-szkolenia, to totalna nowość w IWR! Od teraz możecie korzystać ze wszystkich szkoleń, które wcześniej prowadziliśmy stacjonarnie, w wersji online.

     E-szkolenia są bardzo wygodne do zrealizowania. Możecie wykonać je w dowolnym dla Was czasie i miejscu. Szkolenia przygotowujemy w różnych formach aby jak najbardziej ułatwić Wam ich realizację:

Videoprezentacja – nagrany film z dzwiękiem, połaczenie prezentacji multimedialnej z narracją szkoleniowca. Taka forma pozwoli poczuć się Wam jak podczas szkolenia stacjonarnego. Tylko sala szkoleniowa jest wirtualna, no ale cóż, trzeba iść z duchem czasu :).

Audiobook – sam dźwięk, narracja szkoleniowca. Robicie obiad, jedziecie do pracy pociągiem lub autobusem, sprzątacie, a w między czasie słuchacie szkolenia. Wygodne prawda?

Online (na żywo) – uczestnicy łączą się online z naszym szkoleniowcem. Forma ta stosowana jest głównie podczas szkoleń warsztatowych.

Webinary (nagrania) – w wolnej chwili nagrywamy warsztaty „sami ze sobą”, a następnie publikujemy je np. jako uzupełnienie do części teoretycznej.

Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania certyfikatu po ukończeniu szkolenia. Stworzyliśmy dedykowaną stronę internetową, na której możecie zobaczyć jak wygląda przykładowe szkolenia. Znajdziecie tam również wszystkie niezbędę informacje dotyczące e-szkoleń.

https://iwr.edu.pl/e-szkolenia/

Zapraszamy na nasze E-szkolenia :).