Rola komunikacji w edukacji

Rola komunikacji w edukacji to innowacyjne szkolenie podczas którego poznasz tajniki budowania pozytywnych kontaktów między rodzicami, uczniami oraz nauczycielami. Zobaczysz, jak szybko i sprawnie wzajemnie się komunikować, pracować nad powstawaniem więzi oraz współpracować na najwyższym poziomie.

Poprzez udział w szkoleniu Rola komunikacji w edukacji otrzymasz ogrom wiedzy dotyczącej poprawnych kontaktów między rodzicami, uczniami oraz nauczycielami. Dowiesz się jak budować pozytywnie cały proces, by każda ze stron była zadowolona. Zyskasz praktyczne umiejętności, które uzupełnią Twój warsztat oraz zapewnią Ci komfort pracy.

W programie znajdziesz między innymi odpowiedź na pytanie:

• czym jest komunikacja i jak ją wykorzystywać w procesie edukacji?
  • jakie są wykładniki pozytywnej komunikacji?
  • jak można określić działania dydaktyczne oraz wychowawcze?

Poznasz także:

• modele współpracy rodziny ze szkołą
  • zasady oddziaływań sprzyjające procesowi wychowania
  • wizje ukazywane w relacji nauczyciel – uczeń - rodzic

Dzięki udziałowi w szkoleniu Rola komunikacji w edukacji zyskujesz:

• certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności
  • wiedzę na temat rodzajów komunikacji oraz ich zastosowania w praktyce
  • praktyczne kompetencje do radzenia sobie w trudnych sytuacjach relacyjnych

Szkolenie dostępne jest w dwóch formach, które po ściągnięciu na komputer zostają z Tobą na zawsze. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Audiobook – zawsze możesz mieć go przy sobie i odsłuchać w dowolnym momencie, nawet podczas podróży czy gotowania.

Videoprezentacja – to opcja pozwalająca poczuć się jak na szkoleniu stacjonarnym. Dostajesz film złożony z prezentacji oraz nagranego komentarza w czasie rzeczywistym, gdzie osoba prowadząca szkolenie ciekawie opowiada o zagadnieniach.

Zapisz się na szkolenie Rola komunikacji w edukacji i już dziś postaw na rozwój oraz samodoskonalenie!

Cena:

Videoprezentacja z certyfikatem – 89 zł

Audiobook – 59 zł

Metody płatności:

Wybierz rodzaj szkolenia

Po dokonaniu płatności uzupełnij poniższy formularz.

WAŻNE: podaj adres e-mail w serwisie Google (xyz@gmail.com).