Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia

Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia to szkolenie składające się z trzech idealnie uzupełniających się modułów. Dzięki niemu dowiesz się w jaki sposób wpływać na motywację dziecka do nauki oraz poznasz praktyczne sposoby na nowoczesne i atrakcyjne prowadzenie lekcji. Szkolenie dedykowane jest wszystkim nauczycielom chcącym udoskonalać swoje umiejętności prowadzenia zajęć o nowe trendy i techniki.

Dzięki udziałowi w e-szkoleniu Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia, Twoje lekcje zyskają nowy wymiar, a uczniowie z chęcią będą przychodzili na zajęcia.

Moduł I – Jak ciekawie prowadzić lekcje?

To innowacyjne podejście do prowadzenia zajęć. W tym module poznasz nowe, sprawdzone techniki aktywizujące i dowiesz się jak wykorzystywać na lekcji nowoczesne technologie. Zyskasz także wiedzę na temat przydatnych aplikacji multimedialnych, dzięki którym uczniowie będą mogli przyswajać wiedzę przez zabawę.

Moduł II – Jak motywować do nauki?

Moduł ten poświęcony jest omówieniu zjawiska motywacji oraz sposobów wpływania na nią. Dowiesz się jak prawidłowo stawiać cele, i co robić by zostały zrealizowane. Szkolenie oparte jest o PRAKTYCZNE doświadczenia w obszarze nauki języków obcych. Przedstawione w nim modele są uniwersalne i sprawdzą się podczas nauczania dowolnego przedmiotu.

Moduł III – Kreatywna godzina wychowawcza

W tym module znajdziesz wiele praktycznych inspiracji do prowadzenia ciekawych zajęć. Dzięki nim godzina wychowawcza lub jakiekolwiek inne zajęcia zyskają nowe walory. Techniki i pomysły przedstawione w tym module pozwalają również na lepsze poznanie klasy, budowanie więzi pomiędzy uczniami i nauczycielem, a także stanowią narzędzie do monitorowania aktualnego stanu grupy oraz w razie potrzeby ułatwiają przeprowadzenie interwencji.

Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia to szkolenie, dzięki któremu zyskasz wiedzę teoretyczną i praktyczną, otrzymasz gotowe propozycje ćwiczeń oraz inspiracje do przygotowywania ciekawych zajęć dla swoich uczniów.

W programie szkolenia znajdziesz między innymi:

  • pomysły na ciekawe prowadzenie lekcji
  • propozycje wykorzystania metod aktywizujących
  • sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii w nauce
  • przegląd najbardziej atrakcyjnych aplikacji
  • sposoby motywacji uczniów
  • praktyczne przykłady ćwiczeń i zabaw

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom chcącym rozbudować swój warsztat pracy
o nowoczesne, atrakcyjne metody prowadzenia zajęć.

Dzięki udziałowi w szkoleniu Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia zyskujesz:

  • certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności
  • bazę inspiracji do przygotowywania atrakcyjnych zajęć
  • wiedzę na temat sposobów motywacji ucznia do nauki
  • pomysły na wykorzystanie nowoczesnych technologii i aplikacji podczas lekcji

Szkolenie dostępne jest w formie trzech oddzielnych modułów, które po ściągnięciu na komputer zostają z Tobą na zawsze!

Kreatywne nauczanie i motywacja ucznia stanowi idealne uzupełnienie szkolenia Efektywna nauka, czyli techniki uczenia się. Więcej informacji o nim znajdziesz tutaj.

Cena:

Videoprezentacja z certyfikatem – 89 zł

lub

Wybierz rodzaj szkolenia

Po dokonaniu płatności uzupełnij poniższy formularz.

WAŻNE: podaj adres e-mail w serwisie Google (xyz@gmail.com).