Klucz do trudnych emocji dziecka

Klucz do trudnych emocji dziecka to obszerne szkolenie zawierające specjalistyczną wiedzę psychologiczną. Podzielone jest ono na cztery moduły:

Moduł I – TEORIE EMOCJI

Z tego modułu dowiesz się czym są emocje, oraz jaka jest ich rola w życiu człowieka.

Moduł II – ZŁOŚĆ

Po jego ukończeniu zyskasz praktyczne wskazówki dotyczące sposobów wyciszania złości u dzieci, a także dowiesz się, jak prawidłowo stawiać granice i konsekwentnie ich przestrzegać.

Moduł III – SMUTEK

Ten moduł poświęcony jest omówieniu przyczyn występowania oraz sposobów radzenia sobie z obniżonym nastrojem u dzieci. Na jego podstawie uzyskasz specjalistyczną wiedzę na temat depresji dziecięcej. Dowiesz się również w jaki sposób efektywnie wspierać dziecko w żałobie oraz sytuacji okołorozwodowej rodziców.

Moduł IV – LĘK

Ostatni moduł skupia się na lękach w odniesieniu do norm rozwojowych. Dzięki niemu zyskasz szeroką wiedzę dotyczącą sposobów redukcji lęków, a także poznasz mechanizmy za nie odpowiedzialne. Dowiesz się także, na jakie zaburzenia lękowe narażone są dzieci i co robić, by im zapobiegać.

Biorąc udział w szkoleniu Klucz do trudnych emocji dziecka zyskasz szeroką wiedzę na temat sposobów nauki dzieci radzenia sobie z trudnymi emocjami, takimi jak złość, smutek i lęk. Dowiesz się również jakie objawy i zachowania powinny niepokoić, a także poznasz najczęściej występujące rodzaje dziecięcych zaburzeń emocjonalnych. Szkolenie poparte jest wiedzą praktyczną w odniesieniu do prawdziwych przypadków. Dzięki niemu lepiej zrozumiesz dziecko i będziesz w stanie aktywnie i skutecznie je wspierać.

W programie szkolenia znajdziesz między innymi:

• Sprawdzone sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami u dzieci
  • Wiedzę na temat zaburzeń nastroju
  • Sposoby wsparcia dziecka w żałobie, po rozwodzie rodziców luz z depresją
  • Opis niepokojących sygnałów płynących od dziecka

Dzięki udziałowi w szkoleniu Klucz do trudnych emocji dziecka zyskujesz:

• certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności
  • praktyczną wiedzę na temat sposobów doskonalenia kontroli emocji u dzieci
  • umiejętności aktywnego wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dziecka
  • nowe inspiracje do pracy

Szkolenie dostępne jest w dwóch formach, które po ściągnięciu na komputer zostają z Tobą na zawsze. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Audiobook – zawsze możesz mieć go przy sobie i odsłuchać w dowolnym momencie, nawet podczas podróży czy gotowania.

Videoprezentacja – to opcja pozwalająca poczuć się jak na szkoleniu stacjonarnym. Dostajesz film złożony z prezentacji oraz nagranego komentarza w czasie rzeczywistym, gdzie osoba prowadząca szkolenie ciekawie opowiada o zagadnieniach.

Zapisz się na szkolenie Klucz do trudnych emocji dziecka i przekonaj się, że dzięki omówionych w nim sposobach, trudne emocje u dziecka przestaną być problemem.

Cena:

Videoprezentacja z certyfikatem – 119 zł

Videoprezentacja – 109 zł

Audiobook – 59 zł

Metody płatności:

Wybierz rodzaj szkolenia

Po dokonaniu płatności uzupełnij poniższy formularz.

WAŻNE: podaj adres e-mail w serwisie Google (xyz@gmail.com).