Ogólnopolska akcja czytania dzieciom "POCZYTAJMY!"

      Lubicie czytać? Jak doskonale wiecie, czytanie książek przynosi wiele korzyści. Szczególnie ważne jest, aby regularnie czytać książeczki dzieciom. Dlaczego? Książki rozwijają wyobraźnię, uczą, uspokajają, rozwijają słownictwo i ciekawość świata. Wspólne czytanie pomaga dzieciom się wyciszyć i budować głębsze relacje emocjonalne z opiekunami. To tylko kilka korzyści, wynikających z regularnego czytania. O pozostałych dowiecie się z kolejnych wpisów wrześniowego cyklu „Poczytajmy!”.

     Każde dziecko zasługuje na bajkę. Najlepsze są te, które ktoś im przeczyta. W ramach profilaktyki i dbałości o zdrowie psychiczne najmłodszych zrodził się pomysł na nową, szeroko zakrojoną akcję.

     IWR-Instytut Wspierania Rozwoju jest organizatorem ogólnopolskiej akcji „Poczytajmy!”, która odbywać się będzie od 1 do 30 września. W ramach akcji będziemy czytać dzieciom bajki.

Nadesłane nagrania będą publikowane na naszym Facebooku (facebook.com/IWR.Szkolenia) trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty punktualnie o godzinie 18:00. Zachęcamy do oglądania i pozostawienia reakcji pod postami z bajkami, za co z góry dziękujemy :).