Nasi Specjaliści

IWR to przede wszystkim ludzie. Zrzeszamy specjalistów, a każdy z nas posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę niezbędną do przekazywania umiejętności dalej. Uważamy, że rozum powinien być jak szklanka wypełniona wodą, ale tylko do połowy. Zawsze zostawiamy miejsce na dalszą naukę, jeżeli szklanka się napełnia należy przekazać wiedzę, przelać ją do innych szklanek, aby móc dalej się rozwijać. Cały czas poszerzamy swoje horyzonty, abyśmy mogli zaproponować Państwu jeszcze więcej.

Agnieszka Okulska

Psycholog, pedagog, oligofrenopedagog, Terapeuta Ręki. Pracuje
z dziećmi i ich rodzinami, dostarczając im narzędzi do radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami.

Pomaga placówkom opiekującym się dziećmi ze specjalistycznymi potrzebami edukacyjnymi w organizacji procesu terapeutycznego.

Prowadzi szkolenia z zakresu wspomagania rozwoju oraz psychoedukacji. Na co dzień pracuje z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, pomagając im odkrywać świat. Prywatnie pasjonatka dalekich, niekonwencjonalnych podróży.

Igor Okulski

Coach, trener biznesu, szkoleniowiec potwierdzony certyfikatem MEN. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu
i organizacji sprzedaży w całej Polsce.

Przede wszystkim praktyk, cały czas aktywny w branży obsługi klienta, dzięki czemu jest w stanie przełożyć swoje doświadczenia na metody szkoleniowe, które sam opracowywuje.

Po pracy oddaje się treningom sztuk walki. Od 20 lat ćwiczy aikido i prowadzi treningi dla dzieci i dorosłych. Uwielbia podróżować
w ciekawe, raczej rzadko odwiedzane miejsca.

Justyna Kuchmistrz

Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, terapeuta autyzmu. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeuta integracji sensorycznej. Na co dzień nauczyciel w zespole szkół specjalnych, wykładowca akademicki, terapeuta w ośrodku rehabilitacji.

W wolnych chwilach podróżuje. Maniaczka starego rocka.

Angelika Perdek - Chabinowska

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, na której studiowała pedagogikę opiekuńczo-resocjalizacyjną. Ukończyła również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej, zarówno dla instytucji państwowych i dużych firm. Od lat prowadzi kursy kwalifikacyjne, zajmuje się także szkoleniami dla rad pedagogicznych. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością.Interesuje się psychologią rozwoju i podróżami.

W wolnych chwilach najchętniej czyta literaturę poświęconą psychologii pozytywnej, a następnie stara się wcielić ją
w życie.

Judyta Kryska

Nauczyciel, lektor języka polskiego jako obcego oraz Projektant Kariery
Metodyki CareerDesign.

Dodatkowo stawia swoje pierwsze kroki
w pomaganiu osobom szukającym rozwiązań problemów prowadząc sesje coachingu.

Poza pracą; uwielbia czytać
książki w ogromnych ilościach, podróżować gdzie się da oraz gotować dla rodziny i
przyjaciół.

Marcin Świerkocki

Trener, coach, a także asesor weryfikujący kompetencje uczestniczących w procesach AC/DC.

Od 20 lat prowadzi projekty rozwijające kompetencje społeczne i menedżerskie. Realizuje oceny 360 stopni, rozmowy feedbackowe, moderuje spotkania menedżerskie. Robi to z  pasją, pełnym przekonaniem i zaangażowaniem.

Jego celem jest rozwój organizacji dzięki podnoszeniu kompetencji ludzkich. Ma to przełożenie na wzajemne, długotrwałe relacje biznesowe i satysfakcję klienta.  Komunikację w organizacji rozumie jako formę współpracy – dla większej skuteczności, głębszej empatii, z lepszymi emocjami, i dla trwałej pozytywnej zmiany.

Tworząc i projektując programy rozwojowe korzysta ze sprawdzonej metodologii (Kolb’s experiential learning), a weryfikacja pozyskanej wiedzy i umiejętności uczestników odbywa się na kilku poziomach (Kirkpatrick’s 4-level evaluation model).